نتایج جستجو برای عبارت :

حاج قاسم و ملت دو قهرمان امسال

لشکرصاحب زمان باشد بسیج قهرمان/دلبرافلاکیان باشد بسیج قهرمان/میرود راه خدارا با خلوص بندگی/اسوه برخاکیان باشد بسیج قهرمان/درجهان مشهورگشته عاشق براهل بیت/آشنای هرمکان باشد بسیج قهرمان/درولایت محوری شد رادمردی باصفا/شیعه راامن وامان باشد بسیج قهرمان/دربصیرت هست کامل میشود الگوی ناب/خوارچشم دشمنان باشد بسیج قهرمان/رهروکارشهیدان باامام عاشقان/نورچشم عاشقان باشد بسیج قهرمان/دررکاب رهبرخود دائما آماده باش/هرکجایی جانفشان باشد بسیج قهرم
در دلی و در جانی، قاسمِ سلیمانیمست جام ایمانی، قاسم سلیمانیپای رحمت حیدر، پای سفره ی مادرفاطمیه مهمانی، قاسم سلیمانیبر لب ملک اسمت، گریه کرده بر جسمترهبرِ خراسانی، قاسم سلیمانیای غریبِ از میهن، شد سرت جدا از تنای شهید قربانی، قاسم سلیمانیای علم به دوشِ یار، یاعلی بگو سرداربا نوای طوفانی، قاسم سلیمانیشد به ذکر یا زهرا، انتقام سخت مااز عدو به آسانی، قاسم سلیمانیشیر لشکر زینب، تا ابد در این مکتبعزت شهیدانی، قاسم سلیمانی
محمد جواد شیرازی
در دلی و در جانی، قاسمِ سلیمانیمست جام ایمانی، قاسم سلیمانیپای رحمت حیدر، پای سفره ی مادرفاطمیه مهمانی، قاسم سلیمانیبر لب ملک اسمت، گریه کرده بر جسمترهبرِ خراسانی، قاسم سلیمانیای غریبِ از میهن، شد سرت جدا از تنای شهید قربانی، قاسم سلیمانیای علم به دوشِ یار، یاعلی بگو سرداربا نوای طوفانی، قاسم سلیمانیشد به ذکر یا زهرا، انتقام سخت مااز عدو به آسانی، قاسم سلیمانیشیر لشکر زینب، تا ابد در این مکتبعزت شهیدانی، قاسم سلیمانی
محمد جواد شیرازی
اشک چشمان روی گونه مثل دریا میشود/درفراق حاج قاسم غم به دلها میشود/راه ورسم عاشقیها از سلیمانی رسید/شیعه باگلواژه او عشق طاهامیشود/درجهان محبوب گشته باشهادت آن عزیز/انتقامی سخت اینک مزداعدامیشود/حیف این سرداردلها بامصیبت نامه اش/تاقیامت نام نیکش دردلم جا میشود/قهرمان عرصه جنگ ودفاع وانقلاب/میزبانش درجنان حیدر و زهرامیشود/تسلیت گویم به رهبر مالک وعماررفت/داغ سنگینش کنون شوری به دنیامیشود/شد مزارش جاودانه چون حرمهادر قلوب/راه ورسم حاج قا
هیچ قهرمانی برای نجات تو از راه نخواهد رسید.
خودت قهرمان قصه خودت باش، قهرمانی که هیچوقت از پا نمیشینه، قهرمانی که همه نگاهها به اون ختم میشه، قهرمانی که آخر قصه میرسه به اون چه که میخواد! 
هیچ قصه ای یک قهرمان ترسو نمیخواد، هیچ قصه ای یک قهرمان منفعل و وامونده نمیخواد! 
قهرمان باش و به خودت افتخار کن. 
زمزم افلاکیان است این سپاه قهرمان/اسوه ای برخاکیان است این سپاه قهرمان/آرزویش کربلاو قدس در روی زمین/همدم معراجیان است این سپاه قهرمان/پاسداربابصیرت خارچشم صهیونیست/ریشه کن بردشمنان است این سپاه قهرمان/حامی خوب ولایت دررکابش جانفشان/عزت اسلامیان است این سپاه قهرمان/عرصه خدمت برایش هرکجای این جهان/نورچشم شیعیان است این سپاه قهرمان/میرود راه امام وهرشهید باصفا/دلبربر دوستان است این سپاه قهرمان/هست آماده برای آن ظهورمهدوی/لشکر صاحب زمان
وضعیت سینمای قهرمان محور پس از انقلاب؛
نگاهی کلی به آثار قهرمان‌ محور در تاریخ سینمای ایران پس از انقلاب، نشان می‌دهد که قهرمان‌های برجسته فیلم‌های ایرانی به دو گروه قهرمان‌های ملی و قهرمان‌های دینی تقسیم می‌شوند.
سینمای ایران در مقایسه با جهان، کمتر به بازسازی زندگی قهرمان‌های واقعی تمایل نشان می‌دهد و فیلمسازان ایرانی عموماً ترجیح می‌دهند قهرمان‌هایشان را شخصاً از صفر تا صد خلق کنند. این در حالی است که سینمای جهان (و بالاخص هالی
رهبر معظم انقلاب اسلامی در منزل سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی:

حاج قاسم در راه خدا و انجام وظیفه از هیچکس و هیچ‌چیز پروا نداشت.
 ویژگی ممتاز حاج قاسم، شهادت به‌دست خبیث‌ترین افراد عالم یعنی آمریکایی‌ها است.
 اخلاص بزرگ حاج قاسم موجب شده است دلهای مردم اینگونه متوجه او شود.۱۳ / دی / ۱۳۹۸
www.hajfathi.ir

حاج قاسم در راه خدا و انجام وظیفه از هیچکس و هیچ‌چیز پروا نداشت.
 ویژگی ممتاز حاج قاسم، شهادت به‌دست خبیث‌ترین افراد عالم یعنی آمریکایی‌ها است.
 اخلاص بزرگ حاج قاسم موجب شده است دلهای مردم اینگونه متوجه او شود.۱۳ / دی / ۱۳۹۸
www.hajfathi.ir
ما باید مواظب ایران خودمان باشیم.اگر مواظب ایران خودمان نباشیم دشمنان ایران کشور ایران را تصرف می کنند و از بین میبرند.ما باید مثل حاج قاسم سلیمانی شجاع باشیم و با دشمنان ایران بجنگیم. البته از کشورهای مظلوم هم دفاع کنیم مثل حاج قاسم سلیمانی.جلوی داعشی ها از ایران و کشورهای دیگر مظلوم دفاع کنیم مثل حاج قاسم سلیمانی.حاج قاسم سلیمانی کشور های زیادی را از دست داعش نجات داد. مثل لبنان و سوریه و عراق و فلسطین.حاج قاسم درست است شهید شد به دست آمریک
عسل می بارد از لب ها، چه شیرین ست مردن ها
دعا می جوشد از خیمه، میان چادر زن ها
تنی تب کرده در خیمه، سری بی تن شده آن سو
و قاسم میل میدان کرد که مولایش تک و تن ها
خلاصه بی زره آمد شبیه حضرت حیدر
به بابای حسن رفته، چه شیرین ست رفتن ها
میان رفت و آمد ها کسی ورد زبانش من
و قاسم بر زمینش زد، امان از کبر دشمن ها
خود ازرق به میدان شد که من جنگ آورِ رزمم
ذبیح دست قاسم شد، اسیر آن همه فن ها
دم میدان علمدار و صدای آفرین قاسم
همه محو تماشایش، چه شیرین ست دیدن ها
به اطلاع دوستان عزیز می رسانم قصد دارم به یاری خدا صفحه ای به نام قهرمان من در این وبلاگ ایجاد نمایم که کل مطالب آن در ارتباط با سردار شهید قاسم سلیمانی باشد. در همین راستا از همه دوستان دعوت می کنم کلیه مطالب شامل متن، عکس و فیلم مربوط به این شهید عزیز را در اختیار بنده قرار دهند. مراجعه حضوری، ایمیل یا هر نوع روش ارتباطی دیگر برای این منظور مناسب خواهد بود. در صورت تمایل مطالب مذکور با نام خود شخص منتشر خواهد شد. لطفا جبهه فرهنگ را جدی بگیریم
عسل می بارد از لب ها، چه شیرین ست مردن ها
دعا می جوشد از خیمه، میان چادر زن ها
تنی تب کرده در خیمه، سری بی تن شده آن سو
و قاسم میل میدان دارد و  مولا تک و تن ها
خلاصه بی زره آمد شبیه حضرت حیدر
به بابای حسن رفته، چه شیرین ست رفتن ها
میان رفت و آمد ها کسی ورد زبانش من
و قاسم بر زمینش زد، امان از کبر دشمن ها
خود ازرق به میدان شد که من جنگ آورِ رزمم
ذبیح دست قاسم شد، اسیر آن همه فن ها
دم میدان علمدار و صدای آفرین قاسم
همه محو تماشایش، چه شیرین ست دیدن ها
دانلود رایگان فیلم قهرمان محصول 1399 اثری از اصغر فرهادی, دانلود رایگان فیلم قهرمان با لینک مستقیم کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود رایگان فیلم سینمایی ایرانی قهرمان جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه دانلود رایگان فیلم

ادامه مطلب
با برخی کتاب‌هایی که درباره زندگی و سلوک شهید سپهبد حاج‌ قاسم سلیمانی منتشر شده است، آشنا شوید.

درباره زندگی و سلوک شهید عزیز حاج قاسم سلیمانی، کتاب‌های مختصری منتشر شده است که در ادامه در گزارشی که در سایت «کتاب نیوز» منتشر شده است، به ترتیب سال نشر معرفی شده‌اند:۱. حاج قاسم: جستاری در خاطرات حاج قاسم سلیمانی‏ | علی اکبری‌مزدآبادی |  نشر یازهرا(س)‬‏‫ | 168 صفحه | ۱۳۹۴۲. سربازان سردار: شجاعت‌ها و رشادت‌های سردار حاج‌قاسم سلیمانی و شهد
به گزارش تابناک به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان، تصاویر جدید از محل شهادت سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و «ابومهدی المهندس»، معاون الحشد الشعبی،‌ منتشر شده است.
سی‌ان‌ان گزارش داد که این تصاویر از محل شهادت سردار سلیمانی به دستش رسیده است.
حمله آمریکا واکنش‌های منفی بسیاری را در میان کشورهای جهان به دنبال داشته است.
تصاویر جدید از محل شهادت سردار قاسم سلیمانی
تصاویر جدید از
به گزارش تابناک به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان، تصاویر جدید از محل شهادت سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و «ابومهدی المهندس»، معاون الحشد الشعبی،‌ منتشر شده است.
سی‌ان‌ان گزارش داد که این تصاویر از محل شهادت سردار سلیمانی به دستش رسیده است.
حمله آمریکا واکنش‌های منفی بسیاری را در میان کشورهای جهان به دنبال داشته است.
تصاویر جدید از محل شهادت سردار قاسم سلیمانی
تصاویر جدید از
  قاسم سلیمانی ملتی بود که ملتی را نجات داد. قاسم سلیمانی، داعش چهار حرفی را که حرف های زیادی برای گفتن داشت، سه حرفی کرد و کشت.... همه ما قاسم سلیمانی هستیم، که اگر او نبود، داعش بود و آن چهار حرفی....
سردار، سپهبد و شهید، کدام یک بهتر است؟ کدام را انتخاب کنم در حالی که سلیمانی همه را دارد....
ادامه مطلب

حاج قاسم در راه خدا و انجام وظیفه از هیچکس و هیچ‌چیز پروا نداشت.
 ویژگی ممتاز حاج قاسم، شهادت به‌دست خبیث‌ترین افراد عالم یعنی آمریکایی‌ها است.
 اخلاص بزرگ حاج قاسم موجب شده است دلهای مردم اینگونه متوجه او شود.۱۳ / دی / ۱۳۹۸
سردار دلها حاج قاسم عزیز از وقتی خبر شهادتت را شنیده ایم آرام و قرار نداریم بغضمان ترکیده و مانند کسی که پدر از دست داده عزاداریم.
حاج قاسم تو برایمان یک پدر دلسوز و مهربان بودی  که سینه ات برای محافظت از فرزندان و کشورمان همیشه سپر بود.
حاج قاسم تو نه یک فرمانده بلکه پادشاه قلبهای ما بودی در این هنگام که نیستی تازه فهمیدیم چه عزیزی را از دست داده ایم و چقدر دوستت داشتیم و نمیدانستیم
و چقدر به گردن ما حق داشتی و داری و تا همیشه این حق به گردن
 قاسم ز جهان چو بست دیده
از چشم جهانیان خواب پریده

او در این جهان هیچ نیآسود
روشن بنمود این ره مه آلود

سردار بخفت به تیغ رعدی
آن تیغ که زد به جسم مهدی

آن تیغ  کبود محنت آلود
بنشست بر پیکر دو مقصود

لعنت به کبودی تو ای رعد
لعنت به یزید و عمر سعد

لعنت به سگان استخوان خوار
لعنت به سران ارتش جهان خوار

لالایی قشگی است حقوق انسان
تا خواب شویم جملگی بدین سان

خون خواهی تو در جغرافیایی عشق است
از صنعا، تهران ، تا بغداد و دمشق است
..............
ادام
می گفت روز قبل از شهادت حاج قاسم سلیمانی مادر مرحومم را در خواب دیدم. هندوانه ای دستش بود و به من چیزی گفت که نفهمیدم . صبح جمعه که خبر شهادت حاج قاسم سلیمانی را شنیدم با خود گفتم مادرم چه می خواست بگوید ؟ آیا ارتباطی به شهادت حاج قاسم داشت یا خیر ؟  دو روز بعد یعنی یکشنبه شب یکی از دوستان حاج قاسم خاطره ای از ایشان تعریف می کرد می گفت: با شهید بزرگوار حسین یوسف الهی در هوای گرم تابستان در کنار رودخانه (کرخه) نشسته بودیم. حسین گفت: اگه گفتید الان
بسمه رب الشهدا

◼️◼️◼️
#سین_هشتم_سال_جدید_سپهبد_سلیمانی_است...
◼️◼️◼️
امسال با دیگر سال ها فرق دارد! امسال عزیز دیگرمان، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را از دست دادیم . . .
هشت سین دلت را آنگونه بچینکه نه یک سال ، بلکه عمری رازیبا به پایان برسانی...#سلامتی را بگذار در بالاترین نقطه دلتکه هیچ چیز برتر از آن نیست#سعادت را از خدا بخواهکه او با لطف و کرمش به تو خواهد بخشید همانطور که به حاج قاسم بخشید#سربلندی را در دلت جای ده که بزرگت خواهد کرد !#
 قاسم ز جهان چو بست دیده
از چشم جهانیان خواب پریده

او در این جهان هیچ نیآسود
روشن بنمود این ره مه آلود

سردار بخفت به تیغ رعدی
آن تیغ که زد به جسم مهدی

آن تیغ  کبود محنت آلود
بنشست بر پیکر دو مقصود

لعنت به کبودی تو ای رعد
لعنت به یزید و عمر سعد

لعنت به سگان استخوان خوار
لعنت به سران ارتش جهان خوار

لالایی قشگی است حقوق انسان
تا خواب شویم جملگی بدین سان

خون خواهی تو در جغرافیایی عشق است
از صنعا، تهران ، تا بغداد و دمشق است
..............
ادام

بالاخره مستند بیگانه های آشنا بعد از 8 ماه تلاش و پیگیری، امشب بعد خبر شبانگاهی ساعت 22 از شبکه 3 سیما پخش میشه.

فروردین و اردیبهشت ماه امسال که رفتیم لرستان و خوزستان فکر نمی کردم ساخت این مستند انقدر انرژی و زمان ببره اما خدا رو شکر بالاخره تلاش ها نتیجه داد و امیدوارم کار خوبی از آب در اومده باشه و مخاطب خوشش بیاد.

مستند روایت متفاوتی از سیل ابتدای امسال هست و ارتباطی هم با شهادت حاج قاسم سلیمانی داره.

اگر این مستند رو امشب نتونستین بب
اربعین حاج قاسم گلفشان ماتم است/داغ جانسوزش زدیده چشمه های زمزم است/برسیلمانی ایران تا قیامت آفرین/برولایت محوری او یک نشان محکم است/باشهادت جاودان شداسوه انسانیت/ازفراقش کل عالم درعزاودرغم است/حامی اسلام وقرآن عاشق براهل بیت/رهروراه خمینی باشهیدان همدم است/استقامت درس اوشدازبرای شیعیان/سوی نابودی دشمن اسوه ای درعالم است/دردفاع ازولایت گشته سربازعلی/ازبرای رهبرما درجهانی مرهم است/رفته تاشام وعراق ومرزغزه آن عزیز/دشمنش غرب ویهودی مثل
روزی سگی داشت در چمن علف می خورد، سگ دیگری از کنار چمن گذشت، چون این منظره را دید تعجب کرد و ایستاد. آخر هرگز ندیده بود که سگ علف بخورد!ایستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می خوری؟!سگی که علف می خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت:من؟ من سگ قاسم خان هستم!سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت:سگ حسابی! تو که علف می خوری؛ دیگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز یک چیزی؛ حالا که علف می خوری دیگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت ب
شخصیت سردار حاج قاسم سلیمانی
شخصیت سردار حاج قاسم سلیمانی شخصیتی بسیار بزرگی داشتند، ایشان فرمانده هی کل سپاه قدس را
به عهده داشتند. وی تنها شخصی است که نشان ذوالفغار را از جانب رهبر جمهوری اسلام سید علی
خامنه ای دریافت کرد. در اینجا ابعاد شخصیت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را بررسی می کنیم.

برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید: تشریح ابعاد شخصیت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
ادامه مطلب
مامان امسال بادوم کاشته بود و من هیج سالی توی عمرم به اندازه ی امسال بادوم زمینی نخوردم.
بادوم های خیلی درشت و قشنگ و خوش طعم.
فکر میکنم بابت این نعمتی که امسال داشتم از خدا تشکر نکرده بودم.
خدایا مرسی که اینقدر مهربونی و به ما امسال یه عالمه بادوم ِ خوشگل کادو دادی.

+به بادوم ها آب نمک می زنیم و بعد میذاریم داخل فر. کاملا مثل بادوم های بیرون میشه؛ حتی بهتر.
بسم الله

بگذریم که خیلی جالب است که بعد از مدت زیادی از پیدا شدن کرونا، دو روز مانده به انتخابات است که ورودش به ایران تأیید می‌شود، اما خطر شرکت در صف رأی‌گیری فردا و اثر انگشت زدن، یک‌هزارم جهاد حاج قاسم در برابر داعشی‌های وحشی هم نیست! برای آنان که در ادعای «من هم قاسم سلیمانی‌ام» صادق باشند، شرکت نکردن در این جهاد آسان از ترس کرونا مسخره است...
إنّ کیدَ الشیطانِ کانَ ضعیفاً.این نیز بگذرد...

فروشگاه اینترنتی قهرمان
ارائه دهنده انواع شیرآلات بهداشتی،علم دوش حمام،شلنگ توالت،فلاش تانک و لوازم جانبی دیگر برند قهرمان می باشد.
این مجموعه که نماینده و عاملیت رسمی محصولات قهرمان را بر عهده دارد به صورت اینترنتی و مستقیم با هدف حذف واسطه ها اقدام به فروش به مصرف کنندگان نهایی کرده است.
از ویژگی های مهم فروشگاه قهرمان می توان به اصالت شیر قهرمان، بهره بردن از گارانتی معتبر کارخانه، بررسی دقیق محصولات،گارانتی بهترین قیمت،بیشترین تخف

ما قاسم سلیمانی را... نه؛ بگذارید از زبان خودم بنویسم، من قاسم سلیمانی را یک ابرمرد می‌دانستم، یک ابرقهرمان، به قول آنور آبی ها یک سوپرمن...
آری؛ من قاسم سلیمانی را یک ابر مرد می‌دانستم؛ شبیه پدر در بچگی‌هایم. آن موقع که انتظار داشتم هر اتفاقی می‌افتد پدرم قرص و محکم روبه‌رویش بایستد و ناکارش کند و هیچ طوریش هم نشود.
من قاسم سلیمانی را یک ابرمرد می‌دانستم؛ قرار همیشگی نانوشته‌مان این بود که من شعار مرگ بر آمریکا بدهم و او ضربه های اساسی
رئیس اداره ورزش و جوانان بخش آب پخش از برگزاری مسابقات ورزشی بمناسبت دهه فجر در آب پخش خبر داد.
عبدالعزیز محمدحسین پور افزود:مسابقات والیبال گرامیداشت دهه مبارک فجر (یادواره شهدا ورزشکار و سردار سپاه اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی) با شرکت ۷تیم از دیلم. گناوه .خارک .آب پخش . برازجان. بوشهر و خشت به مدت دو روز در سالن امام علی (ع)آب پخش با همکاری باشگاه میکاسا برگزار و در روز جمعه ۱۸ بهمن بازیهای پایانی انجام شد که درپایان تیم میکاسای آب پخش
چند سالیست نزدیک عید که میشد میگفتم ای خدا امسال هم دریغ از پارسالم... 
 امسال هم نشد... 
 وووو
هزاران گله و شکایت دیگه که این چیزی نیست که خوشحالم کنه...
 امسال ولی بدترین عید نوروزیه که دارم تجربه میکنم چون خواهرم نمیخنده... 

چون یه جای خالی بدجور تو ذوق میزنه... 
 چون امسال فهمیدم این آدمای دور و برمونه که به زندگیمون ارزش میده... 
 امسال عید دیدنی تنها جایی که میریم سر یه سنگ سرد و یخه که یه روزی برنامه ریز مسافرتا و گردشامون بود..‌. 
 امسال ع
‏سال ۹۲ 
آخ جون ایشالا امسال با « تدبیر » میتونم خونه میخرم
سال ۹۴
حالا خونه نشد اشکالی نداره ولی « امید » دارم امسال ماشین بخرم
سال ۹۵
امسال باید کارمو توسعه بدم تا از این وضعیت در بیام
سال ۹۶
 امسال باید حسابی کار کنم از گشنگی نمیرم
سال ۹۸ 
خدا کنه امسال برای امرار معاش به گدایی نیفتم
سال  ۱۴۰۰
به من بینوا کمک کنید
# تا 1400 با روحانی 
# روحانی مچکریم
بعدا نوشت 
سلام طاعات تون قبول 
خرما کیلویی 35000 تومن ؛ یه ( بسته / جعبه / کارتن ) خرمای مضافتی 2700
سردار عوض شهابی‌فر در مراسمی که به یاد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در حسینیه ثارالله شهر یاسوج برگزار شد شهادت این سردار  را مصیبتی عظیم دانست و گفت: خدا به ما توفیق داد بعد از جنگ تحمیلی چند سالی از وجود این شخصیت بزرگوار بهره بردیم. شهید سلیمانی در دل همه از کوچک تا پیرزن و پیرمرد جای داشت.
ادامه مطلب
کتاب جدال قهرمان دیوید گریم استون رضوانه سیدعلی انتشارات محراب قلم
کتاب جدال قهرمان : مأموریتی در جدال با شرایط سخت، شرایط ننگ…

کتاب جدال قهرماننویسنده : دیوید گریم استونمترجم : رضوانه سیدعلیانتشارات محراب قلم
خلاصه:
دسیموس و دوستش به طریق مشکوکی دزدیده می شوند و به محل دور از خانه شان منتقل گشته و زندانی می گردند.آنها کم کم متوجه می شوند که اربابان آنها را برای بردگی می برند بردگانی که باید با مسابقه و مبارزه با همدیگر وک تک زدن هم، دیگر
و حاج قاسم عزیز گریستیم همانگونه که برای اماممان نالان بودیم
همانگونه که با شنیدن " روح بلند  امام به ملکوت اعلی پیوست " فریادی از سر جان براوردیم ، به مظلومیتت ضجه زدیم
اگر چه شما را در قاب تلویزیون تنها نظاره می کردیم ولی تکه ای از قلبمان را اغشته به  غیرت ،  به سوریه و عراق و یمن هدیه دادیم
و این روزها چهل روز است که قاسم ما قسمت کرد روح بلندش را و به و دیعه داد غیرتش را تا ما او را میزانی برای صحت و سلامتی و درستکاری خود و مسیولین بدانیم
یادش
بنر های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی
در ابعداد مختلف
مناسب صفحه دکستاپ، موبایل و پروفایل
۱- سایز مناسب دکستاپ:
​​​​​​​۲- سایز مناسب پروفایل
۳- سایز مناسب موبایل
برای دانلود تصاویر با سایز اصلی روی تصاویر کلیک کنید.
طراح: شیک بنر | کانال تلگرام: @Shik_Banner
دانلود اهنگ سیزده بدره امسال وقته شوهره امسال چیزی که فراوونه دختر پسره امسال اهنگ قدیمی  جلال همتی بنام ۱۳ بدر سیزده بدره امسال وقت شوهره امسال
دانلود اهنگ سیزده بدره امسال وقته شوهره امسال 
عید اومد و باز سیزده بدر شد
سیزده بدر و سیزده بدر شد
غمهای گذشته دست به سر شد
سیزده بدر و سیزده بدر شد
باید که بری از خونه بیرون
گل تاج سر کوه و کمر شد
سیزده بدر و سیزده بدر شد
ادامه مطلب

بالاخره مستند بیگانه های آشنا بعد از 8 ماه تلاش و پیگیری، امشب بعد خبر شبانگاهی ساعت 22 از شبکه 3 سیما پخش میشه.

فروردین و اردیبهشت ماه امسال که رفتیم لرستان و خوزستان فکر نمی کردم ساخت این مستند انقدر انرژی و زمان ببره اما خدا رو شکر بالاخره تلاش ها نتیجه داد و امیدوارم کار خوبی از آب در اومده باشه و مخاطب خوشش بیاد.

مستند روایت متفاوتی از سیل ابتدای امسال (1398) هست و ارتباطی هم با شهادت حاج قاسم سلیمانی داره.

اگر این مستند رو امشب نتونستی
وبلاگ معرفی کتاب آغاز به کار کرد
همزمان با شهادت حاج قاسم سلیمانی و با معرفی کتاب حاج قاسم" جستاری از خاطرات حاج قاسم سلیمانی" وبلاگ 
sbbook.blog.ir
آغاز بکار گرد.
کتابداران و همکاران گرامی می توانند از پوسترهای این وبلاگ که زین پس بصورت هفتگی آماده می گردد، جهت اطلاع رسانی در وبلاگها، شبکه های مجازی و تابلوهای اعلانات کتابخانه ها استفاده نمایند.

شهادتت تو این لحظه شوک برانگیز ترین خبری بود ک میتونستم بشنوم...
انقلابی ، ضد انقلاب ، مسلمون ، کافر و... با هر عقیده و تفکری ک باشی اگ از کارهای حاج قاسم خبر داشته باشی از شجاعتش از ... الان دلت خونه...
آمریکا باید تاوان پس بده و میده...
شهادت مبارکت حاج قاسم...
سلام
شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به شما عزیزان تسلیت میگویم
قول حاج قاسم به بچه ها
پیکر پدرم کی برمی گرده؟
زینب از حاج قاسم پرسید: «پیکر پدرم کی برمی گرده؟» چشمان حاج قاسم را نم اشک پر کرد و درحالی‌که سعی می‌کرد اشک‌هایش را کنترل کند روبه زینب گفت: «به شما قول می دم هر طور شده پیکر پدرتان را برگردانم.» حسین و زینب چنان تحت تأثیر جمله او قرار گرفتند که زینب بار دیگر پرسید: «سردار شما مطمئن هستید؟ خیالمون راحت باشه؟» سردار سلیمانی که حالا
تولد دخترم نزدیک بود و نمی دونستم براش کادو چی بخرم؟ باسایتی به اسم  «دوزلی بوک» آشنا شدم که چند قصه‌ ی کودکانه ی جذاب دارد و می شود اسامی قهرمان های اونها رو به سلیقه ی خودت انتخاب کنی.
مشخصات، علایق و کاراکتر مورد علاقه دخترم را ثبت کردم و کتاب‌ داستانی تحویل گرفتم که قهرمان آن دخترم بود. 
یعنی می شود تمام اشک هایی که از داغ حاج قاسم جاری می شوند و تمام دود هایی که از سوختن دل های بیقرار به هوا می روند، یکجا، در یک نفر وجود داشته باشند؟ یعنی می شود یک نفر باندازه ی تک تک عزاداران حاج قاسم در سراسر جهان، و حتی بیش از آن، ماتم زده و گریان باشد؟
وای از آن دل! شاید دل رهبرم... .
در جشنواره امسال به هر جا که نگاه میکردی عکس تو بود اما اسم و رسمی از تو نبود! جشنواره و به عبارت درست تر زجرواره ای داشتیم پر از قهرمانهای کاغذی و پوشالی که یا منگ و معتاد بودند و یا لات و لمپن! یا دزد ناموس بودند یا قاتل ناموس!
 تو قهرمان ما بودی و هستی، یک قهرمان واقعی و همیشگی. اما چه حیف که جماعت اهل هنر ما در قهرمان شناسی به شدت بی هنراند و شاید هم پر غرض و مرض!
 و چه حیف تر این که مردم ما قهرمان سازند و هنرمندان ما قهرمان سوز و به قول سید شهید
آیا تا کنون رهبری فرقه از خود پرسیده در زمانی که کشور نیاز به کمک مردمش
داشت و در آن زمان که اکثر جوانان راهی جبهه های جنگ شدند این خلق قهرمان
کجا بودند یا نه چرا رو در روی کشورشان ایستادند؟ مگر نام گروه آنان
سازمان مجاهدین خلق ایران نبود ! اگر این فرقه ماهیت ایرانی دارد و خود را
خلق قهرمان ایران معرفی می کند چرا در هیچ چالشی پشت سر مردم کشورش نبود
بلکه همین مردم بیشترین ضربات را از همین خلق قهرمان دیده اند .
روحش شاد
یک عمر دنبال هیمن عنوان بود:
شهید قاسم سلیمانی
=============
دبیرکل حزب‌الله لبنان، کمترین بهای خون سردار سلیمانی و نایب رئیس الحشد الشعبی را اخراج ارتش آمریکا از منطقه دانست و گفت، سر ترامپ اندازه کفش سردار سلیمانی نیز ارزش ندارد.
=======================
تیم کمبل پرومی قهرمان لیگ و جام حذفی دهستان کمبل در سال  ۹۷

◀توپ چی های لیگ
الیاس نامدار
کمال پاژخ
مازیار میرزهی
رستم نامدار
یحیی پاژخ
◀داوران
سعید حبیبی
ندیم شیخزاده
داود ازادیان
محمود هاشمزهی
ناصر ایاز
رشید ایاز
امید هاشمزهی
رسول هوت
ناصر بلوچ
امین ایاز
مسلم اشنود
نوید پیرایی
اشنا
ذاکر خلیلی فر
منصور پاداش
عمر میهن دوست

♻مسئول اجرایی
دلمراد هوت
◀اقای گل لیگ دهستان کمبل
رحیم بخش بلوچزاده
بهترین بازیکن
خلیل بلوچ
بهترین دروازبان لیگ

به مناسبت آسمانی شدن سردار قهرمان حاج قاسم سلیمانی تصویر این مرد بزرگ و خالص به همراه نمایشگاه کتاب هایی از همرزمان شهیدش در دوران دفاع مقدس در ورودی کتابخانه عمومی آیت الله اراکی قرار داده شد.
چه میهمان عزیزی دارند سرداران دفاع مقدس خوشا به حال آنان و بدا به حال ما در فراقت

در ظلمت این مسیر غوغا کردی
بی پرده بهار را هویدا کردی
همراه مدافعان دشت گل سرخ
امنیت باغ را مهیا کردی

امیدوارم امسال خدا به همتون سلامتی و تندرستی عیدی بده ....
امیدوارم امسال در کنار خونواده اتون شاد باشین....
امیدوارم امسال اونقدر اتفاق خوب بیفته که اتفاقات  بد پارسال در خاطرتون کمرنگ تر بشه......
سال نو مباااااااارک 
سال ۹۸گذشت ....کاش بشه بهش فکر نکنیم....
امیدوارم سال خوبی داشته باشین:)
انشا در مورد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی
 انشا اول درباره سردار قاسم سلیمانی
 مقدمه : افسانه ها ، تا زمانی افسانه می مانند ، که اتفاقی مانند آن در عصر ما نیفتد ، اخیرا یکی دیگر از افسانه ها به وقوع پیوست و تبدیل به خاطره ای تلخ برای تمامی آزادگان این کره ی خاکی شد؛شاید بگویید کدام افسانه؟! افسانه ی جاودانی پهلوان هایی مانند رستم و پیدا شدن فردی همتای مالک اشتر و دوباره تکرار شدن ضایعه ی تلخ حضرت ابوالفضل (ع).  بند : مالک اشتری دیگر معروف به س
قاسم سلیمانی (۱۳۳۵-۱۳۹۸ش) فرمانده سپاه قدس. او در دوران جنگ ایران و عراق فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله و از فرماندهان عملیات‌های والفجر هشت، کربلای چهار و کربلای پنج بود.
قاسم سلیمانی در سال ۱۳۷۹ش از سوی آیت‌الله خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران، به فرماندهی سپاه قدس منصوب شد. پس از ظهور داعش در عراق و سوریه، سلیمانی به عنوان فرمانده سپاه قدس با حضور در این مناطق و سازماندهی نیروهای مردمی، به مبارزه با این گروه پرداخت. او در ۱۳ دی ۱۳۹۸ توسط نیر

من در مقطعی این توفیق و لیاقت را پیدا کردم که در جنگ با داعش در عراق، همرزم شهید هادی طارمی باشم. آنجا هادی را که دیدم، پرسیدم: از حاج قاسم چه خبر؟ گفت: "الحمدلله سالم و سلامت است." ▫️آن روز توانستم به دستبوسی سردار بروم. به هادی گفتم: حاج قاسم اجازه میده باهاش عکس بگیرم؟ گفت: "حاج قاسم بزرگتر از این حرف‌هاست. عکس که چیزی نیست. حتی اجازه میده باهاش غذا بخوری." هادی مرا پیش سردار برد و به‌عنوان یک مدافع حرم هم‌محله‌ای به ایشان معرفی کرد و حاج ق
اربعین حاج قاسم یک حضوردیگر است/فجرپیروزی ایران باشکوه برتراست/وحدت وخلق حماسه بهر ایرانی مرام/شامل گنج فضیلت از خودپیغمبراست/امت اسلامی ما دوستداراهل بیت/درجهان مشهورو عاشق ازبرای حیدراست/برامام وبر شهیدان کن سلامی باادب/نهضت پاک خمینی شیعیان راگوهراست/بعداوسیدعلی شدمقتدای انقلاب/رهبرفرزانه ماآن نشان کوثراست/فجرپیروزی ایران یادمان یک عزیز/خون پاک حاج قاسم فاتح صدخیبر است/باحضوری عاشقانه رمی دشمن میکنیم/وقت فتح قله هایی ازبرای کشور
دانلود پوستر شهادت حاج قاسم سلیمانی
همه یکجا

دانلود عکس حاج قاسم سلیمانی
عکس های حاج قاسم سلیمانی و رهبر
عکس با کیفیت از شهید حاج قاسم سلیمانی
پوستر لایه باز شهید حاج قاسم سلیمانی

پوستر های شهادت حاج قاسم سلیمانی

پوستر شهادت حاج قاسم سلیمانی

پوستر های حاج قاسم سلیمانی

پوستر با موضوع حاج قاسم سلیمانی

برای دانلود تصاویر با کیفیت اصلی و بسیار عالی روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود پوستر شهادت حاج قاسم سلیمانی
شنبه که دخترم از مهد اومد، توی راه خونه یهو گفت مامان مامان ببین باباجون قاسم رو!
نگاه کردم. عکس سردار سلیمانی بود!
چه قشنگ به بچه ها این افتخارمون رو معرفی کرده بودند.
دیگه هر چی بیرون می ریم دنبال عکس باباجون قاسم می گرده.
تازه خیلی هم قشنگ در مورد خوبیهای اون و اینکه آدم بدا او رو کشتند براشون گفته بودند.
توی دلم به خاله های خوبشون آفرین گفتم که
همینطوری روح مقاومت در دل بچه ها نهادینه میشه.
همان که پیامبر رحمتمون فرمودند: آموختن در کودکی مثل
پایان تیرماه ۱۳۹۴ دولت آباد شهرری در حسینیه کاظمینی ها مراسم شهادت ابو منتظر المحمداوی از فرماندهان حشد شعبی (سپاه بدر) برگزار میشد که ناگهان حاج قاسم با یک خودروی شخصی آمد ودر ورودی حسینیه کنار خانواده ودوستان وهمرزمان شهید ایستاد...
چند دقیقه ای گذشت وحضار به دوستانشان فورا پیام دادند که حاجی آمد دولت آباد.
حسینیه وچهارراه بلوار قدس دولت آباد مملو از جمعیت شد. همه میخواستند با حاج قاسم سلام کنند...
حاج قاسم سلیمانی جات خالی...
(منبع: مشرق، ک
سال گذشته همین آذر خودمون وسطاش جایی بودم که احساس تنهایی میکردم حکایت همون در میان جمع و تنها بودنه!
خلاصه که از شدت تنهایی رو به فرار کردن میرفتم که !گوشی و درآوردم و یادداشت و باز کردم و نوشتم همونجا میون همون آدما هر چی که میحواستم اون لحظه باشه و نبود!
امسال طرفای شهریور ومهر وقت گوشی تکونی ی نگاه بهش انداختم و یه لبخند مسخره و پاکش کردم.!
خنده ام گرفته بود از حس و حال و عکس العمل آن موقع..
امسال ولی فرق داشت همه چی فرق داشت  انگاری تمام چیز
سردار جان 
شهید حاج قاسم سلیمانی عزیزم شهادتت را تبریک میگویم هر چند سخت و باور نکردنیست رفتنت از بین ما.
بغضی در گلو گرفته است امشب مرا و اشکهایی که می بارد
سخت است از دست دادنت.
امریکا این شیطان فاسد،به سزای اعمالش خواهد رسید
ان شاءالله
سلام به بیانی های عزیز!
عیدتون مبارک باشههه ایشالا امسال بهترین سال زندگی تون باشه^_^
خب خب امسال من سال رو با آبله مرغون شروع کردم و جای دشمنانتون خالی سوختم و درد کشیدم
حالا اشکال نداره ایشالا از این به بعدش رو میترکونم و حسابی درس می خونم
تمام چیزایی که قراره منو از درس دور کنه کنار گذاشتم 
فقط یه چیز بگم یخ نفر بود که گفتم فک میکنم عاشقش شدم
کشک بود از اون آدم متنفرم
حتی از خودم هم عصبانیم که بهش یه ذره رو دادم
خدا منو ببخشه چون دیگه تکرار نم
بابا بزرگ من که مرد بزرگیه خعلی شباهت به حاج قاسم داره از نظر قیافه و حاج قاسم هم نشانه های عارفی در چهره ش بود که بیانگر دعا و قرآن و توسلات زیادش هست بابابزرگ منم جوان که بوده خعلی قرآن و دعا میخونده و مامورش میکردن در جوانی که بر سر قبر ها قرآن بخونه و مرد بزرگیه الغرض اینکه شب شهادت حاج قاسم خواب دیدم بابابزرگم تو حرم بود بعد یه بند از انگشتش قطع شده بود و دوستم اومد و با ماشین رسوندش به خونه الغرض اگر این اتفاق بد برای حاج قاسم میافتد صد در
حالااا چه کار کنیم.
عمری تا دلمان میلرزید میگفتیم حاج قاسم هست.
اما امروز خبر رفتنت دلمان را لرزاند، حاج قاسمی هم نبودد که بگوییم خیالمان راحت حاج قاسم هست.
حالا چه کنیم با نبودنت.
چه کنیم با این درد.....
بعد از توو همه چیز هنوز ادامه دارد.
هنوز مبارزه هست.
هنوز هستند آدم هایی که تا اسرائیل را نابوود نکنند قرار نمیگیرند.
خیالت راحت تا ظهور همه چیز ادامه دارد.
دنیاا که بدون مبارز نمی ماند.
امااا قبول کن دنیاا امروز بدون تو چیزی را کم دارد.
دلمان امر
زهرای بابا سلام

امروز صبح خبر از دست دادن عمو قاسم را از "ماما" شنیدم. بهت زده سکوت کردم و در خودماندم. باورم نمی شد.نمی خواستم قبول کنم.مثل لحظه ای که تو را از دست داده بودم. سریع رفتم کامپیوتر را روشن کردم و اخبار را نگاه کردم.همانی بود که نباید می بود. چطور می شد این قدر راحت"حاج قاسم" را از دست داده باشیم. باباجان دوستش داشتم مثل برادر بزرگترم،مثل عموی تو. نگاهش که می کردم مردانگی را در چهره اش می دیدم. احساس می کردم تکیه گاه من است.انگار که بر
سلام
شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به شما عزیزان تسلیت میگویم
قول حاج قاسم به بچه ها
پیکر پدرم کی برمی گرده؟
زینب از حاج قاسم پرسید: «پیکر پدرم کی برمی گرده؟» چشمان حاج قاسم را نم اشک پر کرد و درحالی‌که سعی می‌کرد اشک‌هایش را کنترل کند روبه زینب گفت: «به شما قول می دم هر طور شده پیکر پدرتان را برگردانم.» حسین و زینب چنان تحت تأثیر جمله او قرار گرفتند که زینب بار دیگر پرسید: «سردار شما مطمئن هستید؟ خیالمون راحت باشه؟» سردار سلیمانی که حالا
فیل اسپنسر سرپرست بخش ایکس باکس مایکروسافت،گفته که امسال بدون سونی E3 معنا ندارد.
ایشان از سونی به عنوان بزرگترین رقیب مایکروسافت یادکرده است هر چند که مایکروسافت یکی از طولانی ترین و بهترین کنفرانس را به نام خود ثبت کرد اما E3 امسال به نوعی کم سر و صدا بود.
ادامه مطلب
رئیس کمیسیون بانوان شورای شاهین‌شهر گفت: در یک‌صد و هفتادمین جلسه علنی شورا به‌اتفاق آراء ورودی شرقی شاهین‌شهر به نام شهید قاسم سلیمانی تصویب شد.
  به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، پرستو جهانگیری روز گذشته در ۱۷۰ جلسه علنی شورای شهر شاهین‌شهر اظهار کرد: آسمانی شدن سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، تعدادی زیادی از هم‌وطنان عزیزمان در کرمان، در ادامه جان باختن تعدادی از هم‌وطنانمان در حادثه سقوط مرگبار اتوبوس در سوادکوه و همچنین
در کمال وقار و زیباییحاج قاسم، شدی تماشاییپدر کفر را درآوردیبا ولای علی به تنهاییمالک اشترِ سپاه ولیای که چون ذوالفقار مولاییخون و یادت همیشه جاوید استتا ابد در قلوب شیداییسخت ما انتقام می گیریماز حسودان کورِ دنیاییمی رسد روز مرگ اسرائیلمی رسد لحظه ی صف آراییمثل قاسم تنت شده خونیهمچنان اکبر ارباً ارباییدست هایت بریده شد آریمثل عباس، مثل سقاییبدنت سوخته میان شرراین هم از داغ های زهراییدور از میهنی شبیه حسینشرحی از آیه ی فَدَیناییخوب شد
چند بار تلاش کرده ام که برای او مفصل مطلبی بنویسم ولی هر بار ترسیده ام. برای من که کمی نوشتن بلدم و لذت میبرم از این کار، پا گذاشتن در حال و هوای حاج قاسم و خلق کلمه و ساختن جملات برای آن عزیز سفرکرده خیلی دشواره...
گنجشک را چه زهره ی هم آشیانی ات؟

بعضی در این ایام که همه جریان های معاند داخلی و خارجی دست در دست هم، با پروپاگاندای رسانه ای مشغول هجمه علیه انقلابند، گویی ترسیده اند! بله. بالاترین مسئولان کشور عزت و مصلحت و اقتدار کشور را به تاراج گذاشته اند. بعضی از سخنان و تصمیم های حساس و مهم کشور بوی خیانت می دهد. اما واقعا جای نگرانی نیست! نگران چه هستید؟ شهدا زنده اند و یاری رسان! سردار قاسم سلیمانی رفته است؟ بله، قاسم سلیمانی رفته و شهید قاسم سلیمانی آمده است. باور کنیم شهدا هستند و
در این ماه صیام آقا، میان بزم یازهرا
فقط ذکر فرج گویم، کجایی دلبر دل ها
زبان روزه دارانت فقط ذکر فرج گوید
ببین پیر خراسانی شده تنهاترین تنها
به فرهنگ زمین خورده، به چی دل خوش کند اصلاً؟
دل دریایی رهبر چرا طوفان شده حالا
سلیمان زمانی و برایت روضه می خوانم
تو قاسم داری و اما امان از روز عاشورا
قد یک نوجوان اصلاً چرا هم قد سقا شد؟
سر قاسم به روی نی، میان خیمه دعوا شد
چدر تنهاست رهبر ...
رکورد پرسپولیس در پشت سر هم قهرمان شدن 4 بار است و اگر امسال یعنی سال 1399 قهرمان شود به رکورد خود می رسد. پرسپولیسیک شگفتی خیلی عجیب دارد.یک روز که استقلال 2 ر 0 از پرسپولیس جلو بود و یکی از بازیکنان پرسپولیس در دقیقه ی 60 کارت قرمز گرفته بود، پرسپولیس سه گل در دقیقه های 85، 88، 92 زد و به همراه هتریک امون زاید.
بهترین گلزن پرسپولیس در کل تاریخ، فرشاد پیوس است که برای پرسپولیس 151 گل زده است.
بهترین دروازه بان پرسپولیس در کل تاریخ علیرضا بیرانوند است
قهرمان هرکس تو زندگی اش خودشه! چه بخواد چه نخواد چون داره خودشو کنترل میکنه نه قهرمانای دیگه رو! امیدوارم رسما با قدرت قهرمان زندگی خودمون بشیم، چیزی که باید اتفاق بیفته!
فضای وبلاگ نویسی به طور محسوسی تو این گرمای تابستون داره سرد میشه؛ وبلاگ ها حذف میشن! نویسنده ها خداحافظی میکنن!what's going on!?
 قصه امسال پیاز جای نگرانی دارد
رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان، از افزایش سطح زیر کشت پیاز طرح اول نسبت به سال گذشته در جنوب استان کرمان خبر داد و یادآور شد: امسال سطح زیر کشت پیاز در این منطقه بالا رفته است و در
ادامه مطلب

حاج قاسم یادمه تو تلویزیون گفتی
(یعنی منظورت)
شهید شدن بود وبهش رسیدی
موضوع این نیست که چقدر فرد مهمی بودی وسرلشکر و...
موضوع اینه دوس داشتی شهید شی
و در این راه جونتو بدی
و این خیلی ارزشمنده.
یاد همه شهدا گرامی باد به خصوص حاج قاسم
*عرفان ترانه
با امروز سه روز از شهادت حاج قاسم سلیمانی می‌گذرد و همه منتظرند که واکنشی نشان داده شود.شواهد امر هم نشان می‌دهد که جناح مذاکره تمایلی به پاسخ جدی ندارد. هم از آمریکا می‌ترسد و هم همیشه تنش‌زدایی کرده تا به خیال خودش اوضاع را بدتر نکند.اضافه کنید به پیشنهاداتی مثل پیشنهاد لغو تحریم در ازای کوتاه آمدن که ظاهرا از طرف قطر مطرح شده است.
ادامه مطلب
این داستان یک قهرمان نیست
داستان یک انسان عادی هم نیست
داستان کسی است که در بیشتر کارهای زندگی شکست میخورد، فرصت و توان بلند شدن پیدا نمیکند و مانند همه ی ما غرق میشود
ولی او ضد قهرمان هم نیست
یک انسان خوب با تصمیمات و اقبالی بد
درست مثل بعضی از کسانی که هر روزه در کنارمان زندگی میکنند.
ادامه مطلب
باربری تهران
باربری تهران سالهای سال است که در محله امام زاده قاسم همچون سایر محله های منطقه یک و دیگر مناطق استان حضوری فعال و گسترده دارد. باربری تهران با برند تجاری نتسان در این مناطق شناخته می شود و با توجه به قیمت پایین و کیفیت خدمات بالا بهترین باربری در این استان محسوب می گردد.
حمل بار محله امام زاده قاسم
بسم الله 

اتفاقات یک ماه گذشته پر از غم و اشک و حسرت بوده ....
هنوز هم باور کردنش راحت نیست ....
شوک و بهتی که هنوز بر وجود خیلی ها سنگینی میکنه ....
دست و دلی که با هیچ قدم و قلمی همراهی نمیکنه ....

فاطمیه امسال، جای خالی شما عجیب احساس میشود....
هرچند کلمه "شهید" برازنده شماست اما برای ما "حاج قاسم" هستی و "حاج قاسم" می مانی.

آتش درون و داغ دل پابرجاست و پا برجا خواهد ماند تا وقتش ....

+ تنها چیزی که ذره ای آرامم میکنه، کلام الهی هست::
" وَلَا تَحْس
بسم الله 

اتفاقات یک ماه گذشته پر از غم و اشک و حسرت بوده ....
هنوز هم باور کردنش راحت نیست ....
شوک و بهتی که هنوز بر وجود خیلی ها سنگینی میکنه ....
دست و دلی که با هیچ قدم و قلمی همراهی نمیکنه ....

فاطمیه امسال، جای خالی ت عجیب احساس میشود....
هرچند کلمه "شهید" برازنده شماست اما برای ما "حاج قاسم" هستی و "حاج قاسم" می مانی.

آتش درون و داغ دل پابرجاست و پا برجا خواهد ماند تا وقتش ....

+ تنها چیزی که ذره ای آرامم میکنه، کلام الهی هست::
" وَلَا تَحْسَبَ
حاج قاسم عزیز پدرمعنوی من سلام....
برخیز پدر،دلم برای لبخند مهربانت تنگ شده ،
دلم برای آرزوهای شهادتت تنگ شده است
پدر کاش وقتی میرفتی مرا هم از خواب بیدار میکردی
کاش بیدار بودم تا سیر میدمت وسیر میبوسیدمت
پدرم حاج قاسم عزیزم عروجت مبارک.....
هر سال میگفتم  «happy new year». 
اما امسال می‌گویم  «happy new year».
هر سال، نو شدن سال برایم مهم بود و عامل خوشحالی...
اما امسال... امسال میخواهم فقط لبخند بزنم. نه به خاطر نو شدن سال، بلکه به خاطر اینکه زنده ام، نفس میکشم، حس میکنم، عشق می‌ورزم، دوست داشته می شوم، میرقصم و برای خودم خیال پردازی میکنم...
سال نو مبارک! 
✌یه دستم کتابه، توی اون یکییه پرچم که روش نقش یا مهدیه (عج)قسم میخورم با همین ها یه روزبشم دشمن هرچی نامردیهبابا توی هیئت بمون یاد دادچجوری جلو ظلم قد می‌کشنمامانی نگاهی بمون کرد و گفتمث حاج قاسم الهی بشنبهت قول مردونه میدیم که ماهمه، حرفای خوبو از بر میشیمشبیه تو میشیم برای وطنشبیه تو سرباز رهبر میشیم✍ شعر: زهرا آراسته‌نیا#حاج_قاسم_سلیمانی #انتقام_سخت#شعر_کودک@arastehnia
دانلود آهنگ لری تو میر خور نداری
دانلود قاسم فاضلی تو مگر خبر نداری
دانلود آهنگ تو میر خور نداری از منوچهر زنگنه
دانلود اهنگ لری تو مگر خبر نداری

اهنگ تو مگر خبر نداری
متن اهنگ تو میر خور نداری
قاسم فاضلی غمگین
دانلود آهنگ های قاسم فاضلی
حاج قاسم هم رفت. به حضورش عادت کرده بودیم مثل آن داداش بزرگ معروف دعواهای کودکی ‌مان که هروقت کم می‌ آوردیم از او مایه می‌ گذاشتیم، حاج قاسم هم برگ برنده ی همیشگی بود. هروقت نتانیاهو و ترامپ گنده ‌تر از دهنشان حرف میزدند حاج قاسم را داشتیم که افسارشان را بکشد. که اگر لازم باشد «از اینهم نزدیک‌ تر شود» شاید زورش به پهبادهای فوق پیشرفته و هواپیمای مافوق صوت نمیرسید اما در چشمانش برقی و در لبخندش نیرویی بود که انگار امیدمان میداد. با هر عقید
قاسم سلیمانی در سال ۱۳۷۹ش از سوی آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران به فرماندهی سپاه قدس منصوب شد. بر اساس گزارش نقل شده از مرکز ویژه اطلاعات اسرائیل، سپاه قدس در سال ۱۹۹۰م جهت افزایش فعالیت برون‌مرزی ایران شکل گرفت و سلیمانی پس از احمد وحیدی دومین فرمانده سپاه قدس ایران شد.
طبق این گزارش، قاسم سلیمانی نقش کلیدی در تقویت نفوذ ایران در خاورمیانه به ویژه در ناآرامی‌های منطقه‌ای معروف به بیداری اسلامی (بهار عربی) ایفا کرده است. هم
بسم الله الرحمن الرحیم
مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا۞
 شهادت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تبریک و تسلیت عرض مینمائیم.
اول بهارا فصل کشت و کارا، درشومبه روهارا، بمیره ننا
ته بابا تینارا بلاره ننا
قشنگ ته نوما، ته نوم ننه گوما، ملک مازرونا بمیره ننا
ملک مازرونا بلاره ددا
قاسم مه جوونا، خون دار مهمونا، بمیره خاتونا بلاره ددا
قصه چاشت و شوما بمیره ننا
افتاب شونه مارا، ستاره شمارا، ندارمه قرارا بمیره ننا
گله نوم بهارا، بلاره ددا
 جلسه‌ای بود که احمد کاظمی، باقر قالیباف، قاسم سلیمانی و همه رفقا بودند. من دیدم که شهید کاظمی گفت گرسنه‌ام چرا غذا نمی‌دهند، جلسه هم خیلی مهم بود، وقتی برای غذا رفتیم یک سفره رنگین انداخته بودند و مشخص بود ارتش سنگ تمام گذاشته است. این موضوع مربوط به اوج جنگ یعنی بین سال‌های ۶۵-۶۴ است. من دیدم احمد کاظمی که از فرماندهان نیروی زمینی سپاه بود نشست و ظرفی کشید جلو، چند تکه نان و پنیر و سبزی گذاشت جلویش و خورد بعد هم چیز دیگری نخورد. گفتم این ه
لحظه دقیق ترور شهید سردار حاج قاسم سلیمانی
جزیئات دقیق شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در فرودگاه بغداد که ساعت یک نیمه شب، هواپیمای
حامل حاج قاسم سلیمانی از بیروت به بغداد می رسد. ابو مهدی مهندسدر فرودگاه منتظرش است
و لحظاتی بعد از خروج از فرودگاه انفجارهای مهیبی در اطراف فرودگاه بین المللی بغداد به وقوع پیوست،
انفجار ها ناشی از اصابت موشک هایی بود که پهباد های آمریکایی آنرا شلیک می کردند.
سپس ساعت ۲ صبح فرودگاه بین المللی بغداد بسته شد و پر

ناگفته های سردار از جنگ ۳۳ روزه/ جزئیات جلسه حاج قاسم با رهبر انقلاب در روزهای ابتدایی جنگ ۳۳ روزه 

سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی برای اولین‌بار پس از تصدی فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در یک گفتگوی اختصاصی، به بررسی دلایل پنهان و آشکار جنگ ۳۳روزه پرداخت.

ادامه مطلب
خاطراتی از زبان فرمانده در عملیات فتح المبین
محسن رضایی با اشاره به خاطراتش از حاج قاسم سلیمانی در دوران دفاع مقدس گفت: عملیات فتح المبین و در چنین در دیماه سال 59 بود ( 39 سال پیش) که داشتیم آماده می شدیم. نیاز به تیپ های جدید داشتیم. آقای متوسلیان و همت را از غرب آوردیم. آقای علی فضلی را از گچساران آوردیم و هشت تیپ درست کردیم. یک تیپ دیگر برای ارتفاعات چاه نفت می خواستیم. متوجه شدیم که بچه های کرمان در اهواز و دزفول حضور دارند. حاج قاسم فرمانده شا
همه می‌ دانستیم که این روز می‌ آید. اصلا کسی غیر از این تصوری نداشت. اصلا نمی‌ شد غیراین فکری دیگر کرد. سرانجامِ حاج قاسم شهادت بود؛ شهید حاج‌ قاسم سلیمانی، فرمانده سرافراز سپاه اسلام. اما انگاری دلمان آماده این خبر نبود و تحمل‌مان خیلی کمتر از شنیدن. همه آنهایی که خبر شهادت حاج‌ قاسم را شنیدند چند حال را با هم تجربه کردند. بهت. غم. درد. عصبانیت و فکر انتقام.حاج قاسم را مظلومانه زدند. با برنامه قبلی، به گمان اینکه علم زمین می‌ ماند. زهی خیال
فن‌دایک که امسال به عنوان بازیکن سال لیگ برتر انگلیس انتخاب شده می‌گوید قهرمانی چمپیونزلیگ می‌تواند به کسب قهرمانی‌های بیشتر توسط لیورپول منجر شود. فن‌دایک در این باره گفت:" لیورپول میدان را خالی نخواهد کرد. از ماه جولای همه چیز دوباره شروع می‌شود". ستاره خط دفاعی لیورپول در ادامه گفت:" ما سال آینده همه تلاش‌مان را خواهیم کرد تا هم در لیگ هم در چمپیونزلیگ قهرمان شویم و در عین حال برای فتح جامهای حذفی و اتحادیه هم تلاش خواهیم کرد. چیزی که
قهرمان افسانه ای تنیسهنگامی که تحت عمل جراحی قلب قرار گرفت، با تزریق خون آلوده، به بیماری ایدز مبتلا شد.طرفداران آرتور از سر تا سر جهان نامه هایی محبت آمیز برایش فرستادند.
یکی از دوستداران وی در نامه خویش نوشته بود: "چرا خدا تو را برای ابتلا به چنین بیماری خطرناکی انتخاب کرده؟"آرتور اش، در پاسخ این نامه چنین نوشت:...
در سر تا سر دنیا

ادامه مطلب
#صومعه_پارم آخرین اثر #استاندال ِ فرانسوی است. این رمان را بهترین اثر استاندال می دانند. گویا فصل اول کتاب از اعترافات واقعی یک ستوان نوشته شده است. سپس از دل این اعتراف به اتریش می رویم و داستان دو زن دیگر را می خوانیم. نویسنده متبحّرانه این حرف را به ما می رساند که قهرمان کتاب، ثمره ی ازدواج آن ستوان معترف و یکی از دو زنی است که روایت گر داستان شان شده‌ است. با ناپلئون و جنگ هایش آشنا می شویم، زیرا بزرگ شدن قهرمان داستان تلاقی با جنگ ها ناپلئو
علی توکلی شهردار منطقه 19 از "نادر مرادی" قهرمان رشته وزنه برداری معلولین با حضور در منزل ایشان تجلیل کرد.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در این دیدار توکلی ضمن آرزوی توفیق روز افزون برای این توانیاب قهرمان، درخشش ورزشکاران در عرصه ملی را از نقاط قوت و پتانسیل بالای این منطقه یاد کرد و افزود: شهرسالم در گرو داشتن جوانان ورزشکار است و با ورزش در هر مکانی جرم و بزه کاهش می یابد.گفتنی است نادر مرادی توانسته بود در مسابقات وزنه برداری معلول
امسال، سال خوبی بود. جدا از تمام بلاهای طبیعی و لحظه های دارچینی بسیار که امید درونم به اندازه یک تار مو شده اما قطع نشده بود. امسال سال خوبی بود. جدا از تمام گریه های شبانه و بی خوابی ها و تمرین های لعنتیِ خسته کننده. امسال سال خوبی بود. جدا از دوستانی که از دست دادم و امیدی که برای آشنا شدن با آدم های فوق العاده داشتم و حالا تنها یک هفته از سال باقی مانده و شلعه ی امیدم آرام آرام دارد از بین می رود. امسال سال خوبی بود. جدا از تمام سختی هایش.
امسال
سوالات دکتری پرستاری (سال 86 تا امسال )با پاسخ

300 سوال مبانی مراقبتهای پرستاری با پاسخ تستی و تشریحی
300 سوال روش تحقیق پرستاری  با پاسخ

350 سوال آمار زیستی (پرستاری ) با جواب

250 سوال  استعداد تحصیلی پرستاری با جواب

نمونه سوالات دکتری پرستاری (سال ۸۶ تا امسال )با پاسخ +سوالات جهت آمادگی (جهت دانلود کلیک کنید)
روزهای زیادی توی امسال داشتم که اتفاقات خوبی توشون افتاده؛ اتفاقاتی که براشون ماه‌ها نقشه کشیده‌م و برنامه‌ریزی کردم، ولی موقع محقق شدن‌شون آدم یک لحظه خوشحاله و بعد می‌ره سراغ نقشه‌ی بعدی. 
وقتی داشتم به بهترین روزهای امسال فکرمی‌کردم، اولین چیزی که بدون زحمت یادم اومد، روز نامزدی برادرم بود. هیچ دلیل دراماتیکی پشت قضیه نیست. فقط این‌که اون روز من و ف. از فرط خندیدن به برادرم کم مونده بود کف زمین دراز بشیم. 

در سال ۲۰۱۹م نشریه آمریکایی فارین پالیسی، نام قاسم سلیمانی را در فهرست ۱۰۰ اندیشمند برتر دنیا در بخش دفاع و امنیت ثبت کرده است.
سردار سپهبد قاسم سلیمانی
قاسم سلیمانی (۱۳۳۵-۱۳۹۸ش) فرمانده سپاه قدس. او در دوران جنگ ایران و عراق فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله و از فرماندهان عملیات‌های والفجر هشت، کربلای چهار و کربلای پنج بود.
قاسم سلیمانی در سال ۱۳۷۹ش از سوی آیت‌الله خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران، به فرماندهی سپاه قدس منصوب شد. پس از ظهور داعش
رهبر انقلاب خطاب به شهید حاج‌ قاسم‌ سلیمانی (۲۰ اسفند ۹۷):
ان‌شاءالله خدای متعال به ایشان اجر بدهد و تفضّل کند و زندگی ایشان را با سعادت، و عاقبت ایشان را با شهادت قرار بدهد، البتّه نه حالا. هنوز سال‌ها جمهوری اسلامی با ایشان کار دارد.
[عکس 800×799]
مشاهده مطلب در کانال
از تردید سرشار پرسیدم: جناب استاد! به نظرشما روی فرهنگ مقاومت کارکنم یا قهرمان؟ کدام حیاتی تر است؟مسئله جامعه مان کدام است؟
پرسیدند: کدام موضوع را بیشتر دوست دارید؟
پاسخ دادم: قهرمان در سینما!
فرمودند: حیاتی ترین کار دنیا الان این است که شما روی موضوع قهرمان در سینما کار کنید!

+ استاد راهنمای مودب ومتخلق ِ پایان نامه ام این روزها داور برنامه عصر جدید است. برای تسویه حساب با دانشگاه  نزدش بودم؛ گله‌مند بود از شیوه نقد کردن دوستان آشنا و غیرآش
تو را از مرگ می ترسانند ! و چه نادانند آنهایی که فکر میکنند می توانند عاشقان شهادت را از عشقشان بترسانند!و دشمنانت بدانند که :"همه ی ما قاسم سلیمانی هستیم"✌✊
اللهم الرزقنا شهادت فی سبیلک
حالا "حاج قاسم" هم به "حاج‌احمد" پیوست...
حاج قاسم دستور داده بود ورودی دفتر نیروی قدس در تهران، عکس بزرگ شهید احمدکاظمی رو نصب کنند تا هر روزی که می‌خواد وارد دفتر کار بشه، عکس رفیق و همرزم قدیمی‌ش رو ببینه
• رهبر کشورمون ، درجه ی سپهبد به سردار قاسم سلیما

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها